nadal
Desembre 21, 2017

Bon Nadal i Feliç 2018!

Volem agrair-vos la confiança dipositada en el nostre equip durant aquest 2017 per a cuidar els somriures i la salut bucal de tots els membres de la vostra família. És una gran responsabilitat i un plaer seguir treballant i millorant per oferir-vos les millors tècniques del mercat. 

El nostre equip, en permanent formació, és referent a Lleida en implantologia, odontologia esportiva amb el nostre protector bucal ILERPROTECT, fabricat a mida i que ofereix protecció per als esportistes d'alt rendiment. A més a més, per als pacients amb ortodòncia innovem amb el protector bucal amb càmera d'aire. 

Aquest 2018 que estem a punt de començar seguirem amb les mateixes ganes i il·lusions per a treballar per al vostre somriure.

BONES FESTES!

 

 

DEMANA CITA ONLINE AMB NOMÉS 3 CLICS

Vull rebre les últimes novetats i promocions